Kaynak Uç Yapımı ve Tamiratı

Saçlar bakımlı ve doğal bir görünüme sahip olduğu zaman kadınların en mutlu olduğu konulardan biri olmayı başarıyor. Saçların sağlıklı bir görünüme yeniden kavuşup daha hacimli görünmesini sağlamak için ise genelde kaynak saç yöntemleri tercih edilir. Kaynak saç; saçların daha hacimli ve uzun görünmesini hedefler. Uzun vadede kullanılabilen kaynak saçlar saçın uzamasına bağlı olarak dönem dönem revize edilir. Aynı saçın yeniden kaynak olarak kullanılabilmesi için mutlaka bakımın yaptırılması ve saça iyi bakılması gerekiyor. Bu noktada kaynak uç yapımı ve tamiratı konusunda Lider Peruk olarak kesintisiz hizmet veriyoruz. Kullanılan kaynakların uçlarının yenilenmesi ve gerekli tamirinin yapılıp yeniden kullanılması için doğal formuna geri çeviriyoruz. Bu konuda bizden destek alabilir ve gönül rahatlığıyla yeniden saçlarınızı kullanabilirsiniz.

Kaynak Saç Çeşitleri

Kaynak saçlar kadınların daha uzun ve gösterişli beraberinde hacimli bir görünüm için tercih ettikleri işlemler arasında yer alır. Bunlar kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Boncuk kaynak, keratin kaynak, tres kaynak, mikro kaynak gibi birçok türü vardır. Her kadın istediği saç formuna göre bunlardan birini tercih edebilir. Özellikle ucu olan kaynak türleri arasında boncuk kaynak ve tres kaynak olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Kaynak saçlar en kısa 2 veya 4 ay kadar kullanılırken, tekrar çıkarılıp takılma özelliği taşır. Bu süreçte çıkarılan ve yeniden takılacak olan kaynak saçların uçları hasar görebilir. Ancak bu hasar saçın yeniden kullanılmasına engel değildir. Çünkü kaynak uç yapımı ve tamiratı hizmetini de alabilirsiniz. Lider peruk daha evvel kullanılan kaynak saçlarınızın bu bakımlarını üstlenerek yeniden kullanılabilir bir forma sahip olmasını sağlar. Ya da doğrudan uç yapımı işlemi de sunar. Bu da her defasında yeni kaynak saçlar almanızı engeller ve saçınıza ayırdığınız bütçeyi düşürmeyi hedefler. Bakım ve tamir işlemi yapılan her kaynak saç yeniden defalarca kullanabilme özelliği taşır. Bu konuda sizin üzerinize düşen tek şey kaynak saçlarınızı kullandığınız süre boyunca iyi bir bakım ve onarım uygulamanızdır.

Kaynak UÇ Yapımı ve Tamiratı Fiyatları

Bildiğiniz üzere kaynak saçlar genelde adet olarak fiyatlandırılır. Saçlarınızın hacmine göre takılarak uygulanır. Örneğin 150 adet kaynak saç ile 250 adet kaynak saç farklı fiyatlandırılır. Aynı durum kaynak uç yapımı ve tamiratı için de geçerlidir. Tamir edilecek saçın durumu, uç yapımı için uçların türü ve sayısı gibi faktörler fiyatın belirlenmesinde büyük rol oynar. Yine de Lider Peruk sizlere piyasanın en uygun fiyat tekliflerini verdiği yüksek ve profesyonel hizmet karşılığında sunmayı ihmal etmez. En iyi bakım ve tamir işlemlerini üstelenen Lider Peruk ile iletişime geçerek bu konuda gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz. Saça ilişkin tüm hizmetleri de veren firmamızı ziyaret ederek merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt alabilirsiniz.