Tres Kaynak

Kaynak işlemlerinin tümü saçı uzatmayı ve doğal görünmeyi hedefler. Özellikle saçlarına çok işlem yaptıran ve zamanla saçın doğallığını yitirerek uzamasını engelleyen durumlarda kaynak saç yöntemi sıklıkla tercih edilir. Saçlarınızın daha uzun, daha bakımlı ve şık bir görünüm sunması için tercih edilen kaynak işlemleri birbirinden farklılık gösterir. Bu kaynak işlemlerinden biri de tres kaynaktır. Tres kaynak diğer kaynak işlemleri kadar sıklıkla tercih edilmese de yine de sevilen bir işlem olarak nitelendirilebilir. Tres kaynak saçları piyasa da çıt çıt olarak bilinen saç türlerinden elde edilir. İşlem sırasında boncuk kaynakta kullanılan halkalar kullanılarak saça takılır. Bu kaynak işleminde çıt çıt saçlar kısaltılarak doğal bir görünüm elde edilmek üzere saça uygulanır. Uygulaması zahmetli ve detaylı olduğu için profesyonel bir kişi tarafından yapılması son derece büyük önem taşır. Bu nedenle Lider Peruk firmasının tecrübesinden ve profesyonelliğinden yararlanmanız sizin için ve saçınızın güzel görünümü için faydalı olacaktır.

Tres Kaynak Saç İşlemi

Tres kaynak saç işleminde gerçek saçlar kullanıldığı gibi müşterinin talebine bağlı olarak yarı gerçek saçlar da kullanılabilir. İşlem sentetik ve gerçek saç olarak ikiye ayrılır. Aslında kadınlar arasında örgü ile saç uzatma yöntemi olarak bilinir. Çünkü işlem sırasında tercih ettiğiniz kaynak saçlar, saçınız örülerek yerine yerleştirilir böylece daha uzun ve doğal görünümlü saçlara sahip olmanız hedeflenir. Dikim ve örgü ile sabitlenen bu kaynak işleminin kullanım ömrü ve kalıcılığı da en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Bu işlem tamamen saçlarınızın uzama vaktine bağlı olarak bir kullanım ömrüne sahiptir. Ancak minimum 2 veya 3 ay boyunca rahatlıkla kullanmanızın mümkün olduğu söylenebilir. Saçlarınız uzadıktan sonra tres kaynaklar çıkarılıp yeniden aynı saçlarla işlem yapılabilir. Saçların formunu kaybetmemesi için kullandığınız süre boyunca iyi bir bakım yapmanız da önemlidir. Eğer sürekli bir kullanım düşünüyorsanız bu detaya mutlaka dikkat etmeniz ve uygulamanız tavsiye edilir. Kaynak işlemlerinin tümü için profesyonel bir destek almak üzere gönül rahatlığıyla Lider Peruk’u tercih etmeniz mümkündür.

Tres Kaynak Fiyatları

Tres kaynak işlemini yaptırmak isteyen herkesin en çok merak ettiği konuların başında ise işlemin fiyatlandırmasıdır. İşlemin fiyatını belirleyen iki temel unsur vardır. Sentetik ve gerçek olarak ayrılan saçlardan hangisini tercih edeceğiniz bu noktada önemlidir. Sentetik saçların gerçek saçlara nazaran daha uygun fiyatlı olduğunu ancak gerçek saçın ise daha uzun ömürlü kullanıldığını bilmeniz faydalı olacaktır. Saçınızın gürlüğüne işlem sırasında kullanılacak saçın adet sayısına göre fiyat sunulur. Bu nedenle Lider Peruk’u ziyaret ederek saçlarınıza bakılmasını sağlayabilir ve detaylı fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz. İşlemden önce daha detaylı bilgi almak üzere gelmeden evvel iletişim numarasıyla irtibata geçebilir ve randevu tarihi alabilirsiniz.